Amazon Prime Day 2021

Adrian Miroslaw

To już oficjalne Amazon Prime Day 2021, jedno z największych wydarzeń zakupowych w roku, odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie, w dniach 21-22 czerwca. Tegoroczna impreza zakupowa obiecuje miliony okazji i najlepsze oferty roku na rosnącej liście usług  https://www.najokazje.pl/amazon-prime.

Co to jest Amazon Prime Day ?

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, Amazon Prime Day 2021 jest ekskluzywnym wydarzeniem dla strony 150-million-plus Prime abonentów. Członkowie Prime mogą uzyskać jedne z najniższych cen w roku na urządzenia Amazon i inne produkty od wiodących marek. Członkostwo Prime kosztuje 13 dolarów miesięcznie lub 119 dolarów rocznie i zapewnia inne korzyści, takie jak bezpłatna dwudniowa wysyłka, nagrody w sklepach Amazon, takich jak Whole Foods, oraz setki filmów i programów telewizyjnych z Prime Video. Nowi subskrybenci mogą wypróbować Prime z bezpłatnym 30-dniowym okresie próbnym. 

Jak, zacząć korzystać z zniżek ?

Planowanie zakupy podczas Amazon Prime Day 2021 może być trochę przytłaczające. Aby pomóc, odpowiadamy na wszystkie najczęstsze pytania naszych czytelników dotyczące wydarzenia sprzedaży, w tym ważne daty, konkurencyjne wyprzedaże z Target i Walmart, i więcej. 

Od dziś i przez ograniczony czas, ci, którzy zapiszą się do Prime za pomocą urządzenia Echo, otrzymają 5 dolarów kredytu Amazon - aby uruchomić kupon, wystarczy powiedzieć: "Alexa, zapisz mnie do Prime". Do 20 czerwca członkowie Prime mogą również uzyskać kredyt w wysokości 10 dolarów przy zakupie 40 lub więcej dolarów w wybranych kartach upominkowych Amazon marki Prime, które można wydać na członkostwo Prime lub inne przedmioty Amazon. 

*Ekskluzywna zniżka na marki Amazon Fashion 

Od 31 maja do 30 czerwca, uzyskać 20% zniżki na Amazon marek mody z kodem EXTRA20

Czego, możemy się spodziewać ?

Oferty Amazon Prime Day, których należy się spodziewać w 2021 roku Amazon Prime Day upuszcza niektóre najbardziej wyjątkowe oferty, które widzimy przez cały rok, i możemy przewidzieć, jakie marki i kategorie produktów zobaczą głębokie zniżki w oparciu o Prime Days przeszłości. 

Większość towarów i usług Amazon będzie zobaczyć znaczące spadki podczas Amazon Prime Day 2021. Kupujący mogą spodziewać się jednych z najlepszych zniżek na rzeczy jak Kindle, Echo inteligentne głośniki, Fire TV urządzeń strumieniowych, routerów Eero, i, oczywiście, ich usług, w tym Kindle Unlimited, Audible, i Music Unlimited. 

Dodatkowo, spodziewamy się zobaczyć mnóstwo zniżek na elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego, i urządzeń do gier. Instant Pots, LifeStraw filtry do wody, i odkurzacze robota były jednymi z najczęściej kupowanych produktów podczas ubiegłorocznego Amazon Prime Day. To nie mówiąc nic o wszystkich konkurencyjnych sprzedaży, które są prawdopodobne, aby wyskoczyć podczas imprezy sprzedaży, z detalistów, takich jak Target, Best Buy i Walmart. 

Czarny Piątek vs Amazon Prime ?

Czy Amazon Prime Day jest lepszy dla ofert niż Czarny Piątek? 

Tak i nie. Jeśli chodzi o produkty Amazon, nie można naprawdę pokonać Prime Day dla największych zniżek. Jednak, ponieważ Czarny Piątek nie ma zastosowania do jednego sklepu, może to być lepszy sezon sprzedaży, ponieważ sprzedawcy są chętni do zapewnienia najlepszych sprzedaży i ofert. Oba sezony sprzedaży są warte sprawdzenia i wiele z tego, kiedy kupić sprowadza się do tego, kiedy rzeczywiście potrzebujesz produktu. 

Co jest najlepszą ofertą na Amazon Prime Day?

Podczas gdy istnieje mnóstwo przedmiotów oferowanych z głębokimi zniżkami sitewide, Amazon Prime Day jest godny uwagi dla jego sprzedaży na najlepszych wykonawców, takich jak Instant Pot, który widział 24.000 sprzedaży podczas 2015's Prime Day. Od tego czasu sprzedaż popularnego Instant Pot drastycznie wzrosła do 215 000 w 2016 roku i 300 000 w 2018 roku, jak wcześniej donosiła CNBC. Dodatkowo, w 2017 roku podczas Prime Day sprzedano 3,5 miliona zabawek. Chociaż najlepsza oferta na Amazon Prime Day 2021 nie jest w tej chwili znana, Digital Commerce 360 poinformował, że własne produkty Amazon, odkurzacz robotyczny iRobot Roomba i osobisty filtr wody LifeStraw były jednymi z najlepiej sprzedających się przedmiotów podczas Amazon Prime Day w 2020 roku.

Według wskazówek ekspertów, w tym roku możemy spodziewać się sprzedaży i transakcji w różnych kategoriach, w tym inteligentnych urządzeń domowych i telewizorów, a także zniżek na modę, urodę, produkty dla zwierząt domowych i narzędzia. Vipin Porwal, założyciel i ekspert konsumencki w Smarty, również przewidział, że produkty zdrowotne i wellness zobaczą zniżki w tym roku. "Spodziewaj się konkurencyjnych ofert Prime Day od 20 do 30 procent zniżki na takie produkty jak oczyszczacze powietrza, masażery, sprzęt fitness i odzież aktywną", powiedział, zauważając, że powinieneś również zaplanować skorzystanie z oszczędności na bezdotykowej technologii dla łazienki, jak bidety i sterylizatory UV. 

Można również znaleźć wiele wczesnych ofert w dniach poprzedzających Prime Day, w tym od marek takich jak LEGO, Mattel, BLACK+DECKER i Le Creuset. 

Komentarz

Po opisaniu najważniejszych zalet i wad związanych z użytkowaniem programu Amazon Prime w Polsce czas odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytanie: czy warto przelewać co miesiąc niespełna 13 dolarów miesięcznie na konto Amazona? To zależy. Jeśli interesuje Cię biblioteka wideo Amazon Prime Video ,jesteś graczem PC i już jesteś regularnym klientem Amazona, to tak, bo czasem wystarczy jedna dobra promocja, aby zwrócił się kilkumiesięczny koszt subskrypcji Prime. Jeśli po prostu jesteś graczem i maniakiem seriali, to lepiej wykupić subskrypcję Amazon Prime Video, w skład której wchodzi też Twitch Prime i związane z tym bonusy, takie jak darmowe gry i darmowe dodatki do gier. A o pełnym Amazon Prime możesz pomyśleć tuż przed dniem amazon – z nadzieją na to, ze uda tobie się, upolować jakąś bardzo dobrą promocję na wymarzony gadżet. Natomiast jeśli interesują Cię darmowe gry i oglądanie filmów i seriali na Amazon Prime Video, możesz wykorzystać czas próbny konta Prime . wśród oferowanych darmowych gier i multimediów na żądanie każdy znajdzie coś pożytecznego dla siebie z Amazon Prime.