Każdy znajdzie coś dla siebie w Amazon Prime!

Adrian Miroslaw

Korzyści z członkostwa w programie Amazon Prime

Bezpłatna wysyłka w ciągu jednego dnia

 Wiele produktów może zostać dostarczonych następnego dnia bez minimalnej kwoty zakupu (minimalny czas realizacji kwalifikujących się zamówień zależy od kodu pocztowego). Podczas zakupów filtruj produkty według opcji "Dostarcz jutro", aby sprawdzić, które z nich możesz otrzymać następnego dnia do godziny 21:00.

Bezpłatna wysyłka w ciągu 2 dni

Jest to dostępne dla członków Prime, którzy mieszkają w sąsiednich Stanach Zjednoczonych.

Bezpłatna dostawa tego samego dnia:

W wybranych miastach i miejscowościach - od Nowego Jorku po San Francisco - członkowie Prime mogą kupować produkty kwalifikujące się do dostawy tego samego dnia, w którym zostały zamówione. Dostawa tego samego dnia jest dostępna bez członkostwa w programie Prime w cenie 13 USD za sztukę. Członkowie Prime otrzymują dostawę tego samego dnia za darmo na kwalifikujące się zamówienia o wartości powyżej 35 dolarów.

Darmowa dostawa z datą premiery

Członkowie programu Prime mogą otrzymać dostawę kwalifikujących się produktów zamówionych w przedsprzedaży w dniu ich premiery.

Bezpłatna wysyłka bez pośpiechu

Członkowie, którzy wybiorą wysyłkę bez pośpiechu - co opóźnia dostawę na zamówienia - mogą zbierać nagrody do wykorzystania na przyszłe zakupy.

Inne zalety bezpłatnej dostawy to Dzień Amazonki, który umożliwia zamawianie przedmiotów przez cały tydzień i wybranie maksymalnie dwóch dni na dostarczenie wszystkiego w mniejszej liczbie pudełek. Dodatkowo, członkowie Prime, którzy mieszkają w niektórych kodach pocztowych mogą uzyskać kwalifikujących się elementów dostarczonych wewnątrz domu z Amazon Key Smart Lock Kit (obecnie wstrzymane ze względu na 

*Covid-19), lub wewnątrz garażu z Amazon Key Smart Garage Kit. Możesz monitorować dostawę za pośrednictwem aplikacji Key by Amazon, a także otrzymywać powiadomienia o pakietach, gdy dostawa jest w toku.

Artykuły spożywcze

W 2017 roku, Amazon kupił sieć sklepów spożywczych Whole Foods Market, co prowadzi do ekskluzywnych oszczędności w sklepach i online dla członków Prime. Uprawnieni członkowie Prime z kartą Amazon Prime Rewards Visa Card otrzymują 5 procent zwrotu na zakupy w Whole Foods - inne karty kredytowe zachęcają poprzez transakcje z Amazonem i jego podmiotami stowarzyszonymi, zbyt.

Członkowie Prime mogą również uzyskać bezpłatną 2-godzinną dostawę artykułów spożywczych za pośrednictwem Whole Foods Market i Amazon Fresh. W wybranych miastach można zamówić żywność i artykuły gospodarstwa domowego i otrzymać je w ciągu dwóch godzin, lub w innym dniu i czasie, który wybierzesz.

Amazon ujawnia nowe Echo Buds z obniżonymi zamówieniami przedpremierowymi

Streaming i rozrywka

Prime Video

Video oferuje nieograniczone strumieniowe przesyłanie filmów i odcinków telewizyjnych dla członków Prime. Jest on dostępny dla osób nie będących członkami Prime jako samodzielny serwis streamingowy za 9 dolarów miesięcznie.

Amazon Channels

Członkowie Prime mogą oglądać programy i filmy z kanałów takich jak HBO, Showtime i STAŻ poprzez ich członkostwo Prime za 5 do 15 dolarów miesięcznie każdy bez abonamentu kablowego lub dodatkowych aplikacji.

Prime Music

Prime Music oferuje członkom dostęp do ponad dwóch milionów nieograniczonych, wolne od reklam utworów, jak również listy odtwarzania i stacji.

Amazon Music Unlimited

Członkowie Prime mogą uzyskać zniżki Amazon Music Unlimited planów miesięcznych, a oni mają dostęp do ekskluzywnych planów rocznych. (Teraz przez 22 czerwca, Prime członkowie mogą uzyskać cztery miesiące Amazon Music Unlimited za darmo, podczas gdy nie-Prime członkowie mogą otrzymać trzy miesiące za darmo). Część kampanii Amazon's Prime Day w 2021 roku obejmuje występy Billie Eilish, H.E.R. i Kid Cudi.

Prime Gaming

Członkowie Prime mają dostęp do bezpłatnych gier, treści w grze i bezpłatnej subskrypcji kanału na Twitch.tv co miesiąc.

Prime Reading

Członkowie Prime mają dostęp do ponad tysiąca książek, magazynów i nie tylko, które mogą pobrać na swój Kindle lub tablet Fire, a także czytać przez aplikację Kindle. Prime Reading obejmuje książki z narracją Audible, zbyt - Kindle własności Whispersync pomaga podnieść się, gdzie przerwał podczas czytania na różnych urządzeniach, a Whispersync for Voice pozwala przełączać się między słuchania audiobooka i czytania na Kindle. Inne zalety czytania obejmują Amazon First Reads, który daje członkom wczesny dostęp do nowej książki za darmo w każdym miesiącu.

O w pełni zrozumiałej i bezproblemowej obsłudze

Bo obsługa różnych części Amazona przebiega w trzech językach – polskim, niemieckim i angielskim – i nigdy nie można mieć pewności, który z nich zobaczy się po wciśnięciu któregoś z przycisków. Niestety dopóki nie dostaniem pełnoprawnej witryny amazon.pl, która będzie w pełni przystosowana do potrzeb polskiego odbiorcy, trzeba sobie z tym jakoś radzić. Nie jest to aż takie trudne, nawet jeśli ma się bardzo ograniczone zdolności lingwistyczne, ale i tak po prostu niepotrzebnie utrudnia życie.

Dodatkowe ciekawe programy Amazon 

  • Audible by Amazon – baza audiobooków ponad 200 tyś. tytułów (30 dni za darmo, a później 9,95€ miesięcznie)
  • Fire for Kids Unlimited – bezpieczne środowisko dla dzieci: aplikacje i ebooki dla dzieci w wieku 3-12 lat
  • Amazon Business – propozycja dla przedsiębiorców – dzięki darmowemu członkostwu w Amazon Business możesz dostawać faktury online za pomocą jednego kliknięcia, kontrolować zakupy pracowników itp.
  • Kindle Unlimited – ponad milion ebooków do pobrania na Kindle – 30 dni darmowego dostępu, potem 9,99€ miesięcznie
  • Amazon Fresh – cotygodniowe zakupy na Amazon.de świeże produkty oraz podstawowe artykuły gospodarstwa domowego – 30 dni darmowego dostępu, potem 9,99€ miesięcznie
  • Amazon Channels – strumieniowe przesyłanie kanałów – płacisz tylko za kanały które naprawdę oglądasz, bez zbędnych pakietów i abonamentów
  • Lista prezentów ślubnych (Hochzeitsliste) – bardzo ciekawa opcja udostępniania przez email bądź w mediach społecznościowych, bezpłatna wysyłka dla członków Prime. Możliwość wysyłania maili z podziękowaniami dla osób, które kupiły prezent z listy

Ile, kosztuje członkostwo w, serwisie Amazon Prime ?

Amazon Prime członkostwo kosztuje 13 dolarów miesięcznie, lub można zapłacić 119 dolarów rocznie. Sprzedawca oferuje również Prime Student członkostwo za 7 dolarów miesięcznie, który pochodzi z ekskluzywnych ofert, takich jak Amazon Music Unlimited za 0,99 dolarów miesięcznie i zniżki na podręczniki. (Aby kupić członkostwo studenta, trzeba będzie ważny adres e-mail .edu.)

Roczne członkostwo Prime zawiera 30-dniowy bezpłatny okres próbny, który można zarejestrować się tuż przed Prime Day, jeśli wcześniej nie używałeś swojego jeszcze aby uzyskać bezpłatny dostęp do imprezy sprzedaży i wszystkie związane z tym korzyści Amazon Prime na cokolwiek kupisz w całym.

Studenci mogą uzyskać sześciomiesięczny bezpłatny okres próbny, zanim będą musieli zacząć płacić za swoje członkostwo Prime.

Członkowie rodziny mogą również dzielić się korzyściami, takie jak Prime wysyłki, wideo, zdjęcia i więcej poprzez Amazon Household, który pozwala na maksymalnie 10 członkostwa.

*Ekskluzywna zniżka na marki Amazon Fashion           

Od 31 maja do 30 czerwca, uzyskać 20% zniżki na Amazon marek mody z kodem EXTRA20

komentarz

Każdy znajdzie coś dla siebie niektórzy do grania , oglądania a niektórzy do uczenia się nowych przepisów do gotowania , zapewne każdy znajdzie swoje miejsce a dzięki usługom kurierskim , mamy gwarancję i pewność że dostarczona paczka przyjdzie na czas ,lub kiedy będziemy mogli zaplanować coś dla siebie bądź bliskich . zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli wspólnie korzystać z  korzyści jakie płyną z członkostwa Amazon Prime.