Najlepsze zasoby do nauki nowego języka w domu

Halina Noemi

Istnieje wiele wspaniałych powodów, aby rozpocząć naukę nowego języka, a przy wszystkich zasobach dostępnych do zakupu online nigdy nie było tak łatwo rozpocząć tę podróż w zaciszu własnego domu.

Może planujesz podróż i chcesz wiedzieć, jak zamówić koktajl w lokalnym języku? Może chciałbyś podjąć pracę za granicą lub poszerzyć swoje możliwości zatrudnienia w okolicy? A może chcesz dać swoim dzieciom przewagę w życiu dzięki drugiemu językowi?

Bez względu na cel lub poziom, na jakim chcesz się uczyć, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zapoznaj się z kilkoma naszymi ulubionymi zasobami do nauki języków, które można kupić online w 2020 roku.

Zostań mistrzem Hangeul: naucz się czytać i pisać koreańskie znaki

Język koreański powstał w 1443 roku i jest bardzo wyjątkowy. W rzeczywistości alfabet koreański (hangeul) jest powszechnie znany jako najbardziej wydajny i funkcjonalny alfabet, jaki kiedykolwiek powstał.

Każdy z 24 znaków jest stworzony tak, aby pasował do ruchów twoich ust podczas wydawania każdego dźwięku.

Przy odrobinie praktyki większość uczniów może osiągnąć biegłość w Hangeul w ciągu zaledwie kilku dni. Nie tylko zrobi to wrażenie na twoich znajomych, ale pomoże ci w koreańskich restauracjach lub supermarketach, a także podczas oglądania koreańskich dramatów, które stały się tak popularne w Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich kilku lat.

Kup tę fantastyczną książkę „Zostań mistrzem Hangeul” za jedyne 20,75 USD.

Kup Teraz

Jakie funkcje oferuje książka?

Każda postać Hangeul jest szczegółowo opisana, z dodatkowymi wskazówkami, jak najlepiej zapisać każdą postać.

Naucz się najskuteczniejszego i najłatwiejszego sposobu czytania słów i zdań napisanych w języku hangeul.

Odkryj historię Hangeul i inne fakty związane z Koreą, wraz z popularnym koreańskim slangiem.

Ponadto istnieje szereg bezpłatnych plików audio do pobrania, które pomogą poprawić wymowę, poprzez śpiewanie, powtarzanie i podstawową konwersację.

Duży chiński podręcznik dla małych rączek

Kosztujący zaledwie 11,97 USD, Big Chinese Workbook For Little Hands jest pełen praktycznej wiedzy dla młodych uczących się języków.

Jest odpowiedni dla dzieci w wieku od pięciu lat, a ponieważ posługiwanie się mandaryńskim staje się coraz bardziej widoczne w globalnej gospodarce, wczesna nauka tego języka może stać się ogromną zaletą w późniejszym życiu.

Kup Teraz

Jakie funkcje oferuje książka?

Główną ideą tej książki jest zabawa. Jest kolorowy, interaktywny i oferuje dużą różnorodność stylów uczenia się, gdy czytelnicy przechodzą przez każdą lekcję.

Obejmuje wszystkie podstawy, takie jak liczby i daty, kolory i kształty, słowa wzrokowe i słowa miar.

Obejmuje mnóstwo ekscytujących zajęć dla dzieci, skupiających się na ćwiczeniu sześciu podstawowych uderzeń i 19 najczęściej używanych uderzeń złożonych w języku mandaryńskim.

Być może najfajniejszym dołączeniem jest kod QR, który towarzyszy większości stron. Można go zeskanować telefonem komórkowym, który następnie odtworzy dźwięki tej konkretnej strony. To świetny sposób, aby utrzymać zaangażowanie i skupienie dzieci podczas nauki trudnych nowych dźwięków, z którymi mogą nie być zaznajomieni.

Nie ma potrzeby posiadania żadnych dodatkowych podręczników. Dopóki Twoje dziecko ma długopis i trochę wolnego czasu, ta książka jest wszystkim, co jest potrzebne, aby rozpocząć wspaniałą podróż do nauki mandaryńskiego.

No Nonsense Spanish Workbook

Wielu z nas, którzy uczyli się hiszpańskiego, wie, że nauka gramatyki może być trudnym i frustrującym doświadczeniem.

The No Nonsense Spanish Workbook autorstwa Caitlin H. Cuneo ma na celu złagodzenie tych trudności. Jak sama zauważa, „większość podręczników jest napisana dla nauczycieli. Ten jest napisany dla studentów ”.

Wyceniony na zaledwie 9,99 USD za Kindle i 11,99 USD w miękkiej oprawie, jest to niewątpliwie naprawdę świetna okazja.

Kup Teraz

Jakie funkcje oferuje książka?

Został stworzony z myślą o określonych typach uczniów - tych, którzy mają problemy w klasie, początkujących z językiem hiszpańskim i tych, którzy chcą odświeżyć pamięć po nauce w szkole średniej.

Różnorodne zabawne zajęcia, takie jak wyzwania związane z kreatywnym pisaniem, quizy dla każdego rozdziału i zajęcia wakacyjne.

Każdy rozdział zawiera zwięzłą część ćwiczeń gramatycznych. Ma to na celu rozwinięcie umiejętności czytania ze zrozumieniem. Z tyłu znajduje się również szczegółowa broszura z odpowiedziami, do wykorzystania w przypadku zmagania się z jakimś tematem.

Ma na celu pomóc uczniom w każdym wieku lepiej zrozumieć, jak powstaje język hiszpański. Dzięki tej wiedzy język można zrozumieć szybciej. Udowodniono, że metody te działają na podstawie szeroko zakrojonych testów z udziałem prawdziwych uczniów.