Phone case

Adrian Miroslaw

★ Dożywotnia gwarancja ★ W celu zapewnienia najlepszej obsługi klienta, wszystkie etui na telefony sprzedawane w naszym sklepie oferują DOŻYWOTNĄ GWARANCJĘ. Jeśli wystąpią jakiekolwiek nie sztuczne problemy z jakością, skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej wymiany lub zwrotu pieniędzy.

★ Funkcja portfela i podstawka do oglądania ★ Etui z portfelem iPhone 6,1 cala 2019 zawiera trzy miejsca na karty i przegrodę na gotówkę, która pozwala wyjść bez konieczności noszenia dużych torebek. Etui z klapką do iPhone'a 11 z funkcją składania pozwala na oglądanie ekranu w poziomie. I możesz dowolnie regulować kąt, aby znaleźć najlepszą perspektywę. Idealny do rozmów wideo lub oglądania filmów.

★ Technologia blokowania RFID ★ Gniazda na karty są obsługiwane przez zaawansowaną technologię RFID, która skutecznie blokuje sygnały i chroni Twoje dane osobowe. Chroń poufne informacje o swojej karcie kredytowej przed przestępcami.

★ Wysokiej jakości skóra PU i miękka powłoka wewnętrzna z TPU ★ Wykonane z najwyższej jakości skóry poliuretanowej i miękkiej wewnętrznej powłoki z TPU, łatwe w montażu i demontażu, a etui na telefon z klapką staje się trwalsze, bardziej elastyczne i odporne na zużycie. Tymczasem mocne zapięcie magnetyczne bezpiecznie zamyka etui iPhone'a 11 i zapobiega wypadnięciu cennych przedmiotów z etui, gdy zdarzy się przypadkowe upuszczenie.

★ Maksymalna ochrona dla iPhone'a 11 (6,1 cala 2019) ★ Skórzane etui na telefon TUCCH do iPhone'a 11 chroni telefon przed kurzem i zarysowaniami. Elastyczna powłoka wewnętrzna z TPU może skutecznie zmniejszyć uszkodzenia, a mocne zapięcie magnetyczne bezpiecznie zamyka i zapobiega spadaniu cennych przedmiotów. Uwaga: iPhone 11 nie ma funkcji automatycznego wybudzania / usypiania. A to etui na telefon pasuje tylko do iPhone'a 11 (2019) i nie pasuje do iPhone'a 11 Pro / iPhone 11 Pro Max. KOMPATYBILNOŚĆ / GWARANCJA: Etui z portfelem na telefon komórkowy jest kompatybilne z iPhone'em 11, oferowane w 4 różnych kolorach etui z gwarancją 90 dni

WYGODNY I ELASTYCZNY UCHWYT: łatwe zakładanie etui Apple iPhone Case z cienkim portfelem na karty i płynne wkładanie i wyjmowanie z kieszeni każdego dnia

PROJEKT DLA IPHONE 11: Mała torebka na iPhone'a z precyzyjnymi wycięciami i uniesionymi ustami do ochrony ekranu i aparatu / łatwego montażu i demontażu

ETUI OCHRONNE NA TELEFON: Wysokiej jakości materiał etui na telefon TPU etui na karty kredytowe zapewnia pełną ochronę telefonu komórkowego dla absolutnej wygody

WYGODNE ETUI Z PORTFELEM NA TELEFON: Pokrowiec Sinji na iPhone 11 może pomieścić 3 ~ 5 kart z jego materiału, w tym identyfikatory, karty kredytowe, pieniądze, gotówkę i słuchawki. ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE (ładowanie Qi): Przed ładowaniem zalecamy wyjęcie wszelkich kart. Etui zwiększa odległość między telefonem a ładowarką o 4 mm, więc sprawdź specyfikację bazy ładowania, aby zapewnić kompatybilność z tym zakresem. Metalowa płytka w tym przypadku jest umieszczona w górnej części urządzenia, dzięki czemu nie koliduje z ładowaniem bezprzewodowym. Nie ma innych materiałów, które zakłócałyby ładowanie bezprzewodowe.

MOCOWANIE MAGNETYCZNE: Zintegrowana metalowa płytka zapewnia bezproblemowy montaż magnetyczny, nie zakłócając ładowania bezprzewodowego ani kart. Zaprojektowany specjalnie do pracy z uchwytami samochodowymi Dockem serii Magno Mount v3, ale może być używany z dowolnym mocowaniem magnetycznym. Jednak użycie z innymi mocowaniami może skutkować gorszą wydajnością. Umiejscowienie metalowej płytki wymaga silnych magnesów i doskonałego wyrównania w celu uzyskania najlepszych wyników.

2 MIEJSCA NA KARTY: 2 oddzielne kieszenie do przenoszenia 2 najważniejszych kart, dzięki czemu w razie potrzeby lub wygody możesz oszczędzić portfela; Noś swój dowód osobisty i ulubioną kartę kredytową, aby mieć wszystko, co niezbędne w większości sytuacji. Pamiętaj, że nie zalecamy więcej niż 1 karty na gniazdo, aby zapewnić prawidłowe działanie.

SLIM & STYLISH DESIGN: Skóra syntetyczna premium w stylu płótna zapewnia elegancki i profesjonalny wygląd, a tekstura UltraGrip w stylu skośnym zapewnia bezpieczne trzymanie w dłoniach. Wciąż smukły i ma zaledwie 14 mm grubości z włożonymi 2 kartami.

DLA IPHONE 11 (wersja 6,1 cala): Zaprojektowany specjalnie dla iPhone'a 11 z łatwą instalacją na zatrzask, precyzyjnymi wycięciami zapewniającymi łatwy dostęp do wszystkich portów, a także fizycznymi przyciskami ułatwiającymi obsługę [KOMPATYBILNE Z MAGNETYCZNYMI UCHWYTAMI SAMOCHODOWYMI] To etui z portfelem do telefonu iPhone 11 jest wyposażone w metalowe płytki umieszczone w klapce, dzięki czemu nie jest potrzebna dodatkowa płytka ani klej.

[PRECYZYJNE WYKONANIE, SZCZEGÓŁOWY PROJEKT] Precyzyjne wycięcia i świetne przyciski dotykowe zaprojektowane tak, aby zachować te same doskonałe wrażenia dotykowe przycisków telefonu.

[OCHRONA PRZED UPADKAMI KLASY WOJSKOWEJ Z TECHNOLOGIĄ CORNERGUARD] Dwuwarstwowy poliwęglan i TPU z CornerGuard spełnia wojskowy standard upadku (MIL-STD 810G-516.6), wytrzymując 26 upadków z wysokości 4 stóp.

[PODSTAWKA Z ZAMKIEM MAGNETYCZNYM WIELOKĄTNYM] Składana skórzana klapka z tyłu obudowy służy również jako podpórka, dzięki czemu można oglądać filmy pod wybranym kątem i wygodnie.

[OPATENTOWANA KONSTRUKCJA PORTFEL NA IPHONE 11] vCommute łączy w sobie funkcjonalność i ochronę. Ukryta kieszeń na kartę bezpiecznie przechowuje identyfikatory, karty kredytowe lub debetowe, a nawet karty tranzytowe; plus nie koliduje z Apple Pay. 【Dożywotnia gwarancja】: W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta, wszystkie etui na telefony sprzedawane w naszym sklepie oferują DOŻYWOTNĄ GWARANCJĘ. Jeśli wystąpią jakiekolwiek nie sztuczne problemy z jakością, skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej wymiany lub zwrotu pieniędzy.

【Miękka wewnętrzna obudowa i portfel TPU】: Miękka wewnętrzna obudowa TPU nie jest łatwa do złamania, łatwa do zainstalowania i demontażu. Tekstury 3D zaprojektowane, aby pomóc telefonowi komórkowemu w lepszym rozpraszaniu ciepła. Amortyzowany zderzak w czterech rogach, aby zapewnić bezpieczne zamocowanie urządzenia w odpornej na wstrząsy powłoce wewnętrznej TPU, zapobiegającej wszelkim upadkom i uderzeniom. Etui z portfelem na iPhone'a 11 zawiera trzy miejsca na karty i przegrodę na gotówkę, dzięki której możesz wyjść bez konieczności noszenia nieporęcznych torebek.

【Technologia blokowania RFID】: Gniazda na karty są obsługiwane przez zaawansowaną technologię RFID, która skutecznie blokuje sygnały i chroni dane osobowe oraz wrażliwe informacje o kartach kredytowych przed przestępcami.

【Precyzyjny stojak do cięcia i oglądania】: Precyzyjne cięcie zapewnia łatwy dostęp do wszystkich przycisków, portów i kamer bez zdejmowania obudowy. Etui z klapką do iPhone'a 11 z funkcją składania pozwala na oglądanie ekranu w poziomie. I możesz dowolnie regulować kąt, aby znaleźć najlepszą perspektywę.

【100% prawdziwa skóra】: etui z portfelem do iPhone'a 11 wykonane z najwyższej jakości skóry bydlęcej, jest wytrzymałe, oddychające i miękkie. Skóra zachowuje wytrzymałość włókien i naturalną fakturę powierzchni, dzięki czemu każdy futerał na telefon jest wyjątkowy. Chroń swój telefon przed kurzem, zarysowaniami i uderzeniami. (Uwaga: nie pasuje do iPhone'a 11 Pro / 11 Pro Max) 12-MIESIĘCZNA GWARANCJA SNAKEHIVE : Nasze walizki są wytrzymałe, więc do każdego skórzanego etui z portfelem Snakehive dołączamy naszą podpisaną 12-miesięczną gwarancję i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

PASUJE TYLKO DO iPHONE 11 : Ekran dostosowany do iPhone'a 11 o przekątnej 6,1 cala. Najpierw dokładnie sprawdź swój model.

OCHRONA PRZED UPADKAMI I ZARYSOWANIAMI : Klasyczna skórzana zewnętrzna i elastyczna plastikowa wewnętrzna strona zapewnia bezpieczeństwo i stylowy wygląd telefonu przez cały dzień

FUNKCJE TAK INTELIGENTNE JAK TWÓJ TELEFON : Nasze etui z portfelem obejmują 3 miejsca na karty, odcinek pieniędzy, pełny dostęp do kabla / przycisku / głośnika, zamknięcie magnetyczne i poziomą podpórkę

WYKONANE RĘCZNIE W EUROPIE Z PRAWDZIWEJ SKÓRY ZE SKÓRY TOP GRAIN : Nasza europejska skóra nubukowa ma miękkie, zamszowe wykończenie, które dojrzewa z czasem, tworząc elegancką patynę, która jest unikalna dla każdego etui [Ładowarka bezprzewodowa z obsługą etui na iPhone'a 11]: Etui na iPhone'a 11 bez kart w gniazdach, które będzie obsługiwać ładowanie bezprzewodowe bez zdejmowania etui na telefon, a dokładny projekt portów zapewnia lepszą funkcjonalność. [Gwarancja]: SURITCH są objęte roczną ograniczoną gwarancją.

[iPhone 11 Case 360 Protection]: Dwuwarstwowa ETUI zapewnia 360-stopniową, wytrzymałą ochronę całego ciała. Wysokiej jakości hybrydowe płytki z twardego PC + miękka, odporna na TPU obudowa chroni telefon iPhone 11 przed przypadkowymi upadkami i wstrząsami. A tylna pokrywa z hybrydowym materiałem z włókna węglowego ma niższą wagę, dobre ciepło i odporność na korozję.

[Wbudowana osłona ekranu w etui na iPhone'a 11]: Etui SURITCH na iPhone 11 Wbudowana czuła osłona ekranu zapobiega uszkodzeniom ekranu iPhone'a 11 bez zakłócania czułości na dotyk. Wskazówki: PRZED UŻYCIEM ETUI należy usunąć niebieską folię ochronną z osłony ekranu.

[Etui na karty kredytowe do iPhone'a 11]: Nasze etui na karty do iPhone'a 11 z ukrytą kieszenią na portfel może bezpiecznie pomieścić 2 karty (prawo jazdy / kredyt / debet / dowód osobisty). w I poza.

[Etui z portfelem iPhone 11]: Kompatybilne WYŁĄCZNIE z Apple iPhone 11 6,1 cala. Etui z portfelem SURITCH defender wykonane z twardego komputera i odporny na wstrząsy zderzak TPU bezpiecznie 360 stopni dookoła chroni iPhone'a 11.