Pięć najlepszych akcesoriów do Twojego samochodu

Halina Noemi

Jeśli chcesz, aby Twój samochód wyglądał niesamowicie i miał wszystkie potrzebne akcesoria, oto 5 najlepszych akcesoriów, których potrzebujesz, aby Twój samochód wyglądał fantastycznie.

Wszyscy chcemy, aby nasze samochody dobrze wyglądały od wewnątrz i na zewnątrz, a także aby były wyposażone w akcesoria, których potrzebują, aby uprzyjemnić nam podróż. Poniżej znajduje się 5 najpopularniejszych akcesoriów samochodowych, których potrzebujesz. Sprawią, że Twój samochód będzie wyglądał dobrze i zapewnią, że masz wszystko, czego potrzebujesz na te długie i krótkie podróże.

IZUKU Uchwyt samochodowy na kratkę wentylacyjną

Uchwyt samochodowy na telefon Izuku Air Vent dobrze trzyma telefon, gdy jesteś w samochodzie. Możesz ustawić telefon w dowolnej orientacji, a uchwyt będzie trzymał telefon, abyś mógł rozmawiać, słuchać lub ładować podczas jazdy. Nie musisz już martwić się o telefon podczas jazdy. Uchwyt na telefon umożliwia obrót o 360 °, dzięki czemu masz najbardziej odpowiedni dla siebie kąt widzenia.

Nadajnik Bovon Bluetooth FM, odtwarzacz MP3 Bluetooth Bezprzewodowy adapter radiowy Zestaw nadajnika FM Ładowarka samochodowa z dwoma portami USB, rozmowa w trybie głośnomówiącym, uchwyt na kartę SD i pamięć flash USB (czarna) Nadajnik Bovon Bluetooth jest idealnym towarzyszem w samochodzie, gdy chcesz słuchać muzyki przez technologię Bluetooth. Jest kompatybilny z iPhone'em i Androidem. Nadajnik jest wyposażony w dwa oddzielne ładunki USB, które świetnie nadają się do ładowania dwóch urządzeń jednocześnie. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że nadajnik jest podłączony do zapalniczki w Twoim samochodzie. Bluetooth jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami i ma szeroki zakres od 87,5 MHz do 108 MHz, więc nie doświadczysz żadnych przerw w odtwarzaniu muzyki.

TICARVE Żel do czyszczenia samochodu i środek do czyszczenia klawiatury

Żel do czyszczenia Ticarve Car to niezbędnik dla każdego, kto ma samochód. Do żelu dołączony jest zestaw, który usuwa kurz, okruchy i włosy. Zestaw może dostać się do wszystkich małych szczelin w samochodzie, pozostawiając go pachnącym i czystym i świeżym. Środek czyszczący jest wydajny i zawiera żel czyszczący, który można uformować w kulkę i wcisnąć w otwory wentylacyjne, aby wyłapać małe cząsteczki kurzu.

Zapalniczka Magichome USB, ładowarka samochodowa, ładowarka samochodowa

Zapalniczka i ładowarka Magichome są świetne, jeśli potrzebujesz ładowarki, która ładuje się szybciej niż inne ładowarki. Może ładować dwa urządzenia jednocześnie i jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami, dzięki czemu możesz ładować telefon, jednocześnie ładując inne wybrane urządzenie. Magichome jest kompaktowy i przenośny, idealny jako akcesorium samochodowe, ponieważ jest łatwy do przechowywania i bardzo praktyczny.

Odkurzacz samochodowy ThisWorx - przenośny, lekki, mocny, ręczny odkurzacz z silnym ssaniem, 3 akcesoria do mocowania, futerał

Odkurzacz samochodowy ThisWorx jest mały, ale potężny. Siła ssania jest duża i sprawi, że Twój samochód będzie czysty i wolny od wszelkiego brudu i kurzu. Jest łatwy w użyciu i przenośny. Odkurzacz waży tylko 2,4 kg, co oznacza, że możesz go nosić ze sobą i przenosić po samochodzie. Posiada nowoczesny, ergonomiczny uchwyt, który zapewnia pewny chwyt podczas użytkowania. Jest wyposażony w precyzyjne dysze, a także w torbę transportową, dzięki czemu wszystkie oddzielne elementy można przechowywać razem w jednym miejscu. Ten kompaktowy odkurzacz może zbierać wszelkiego rodzaju kurz i brud i jest łatwy do przechowywania w bagażniku.