Prime entertainment, to nie tylko darmowe wysyłki które pokochał świat, to cos wiecej

Adrian Miroslaw

Prime entertainment pomaga uzyskać jak najwięcej ze wszystkiego, co Prime ma do zaoferowania - z korzyścią wiadomości, porady zakupowe i przewodniki, a także oferty i oferty tylko dla członków Prime. Możesz być na bieżąco z najnowszymi i najpopularniejszymi filmami i programami telewizyjnymi dostępnymi na Prime Video, w tym najnowszymi serialami Amazon Original, najpopularniejszymi artystami na Prime Music, najnowszym wyborem darmowych książek i czasopism na Prime Reading i nie tylko.

Może nawet masz już Prime, ale nie używasz go w pełni wykorzystać, w tym artykule przedstawię listę która ,będzie miły odświeżenia dla wszystkich korzyści, które płyną z Amazon prime entertainment.

Nagrodzone filmy i programy telewizyjne

Oglądaj to, co kochasz z dużej biblioteki filmów i programów telewizyjnych za darmo, w tym treści Amazon Originals, i wypożyczyć najnowsze premiery w niskich cenach. Członkowie Prime mogą również subskrybować ponad 100 kanałów (i płacić tylko za kanały, które chcą), w tym HBO, Showtime i CBS All Access. 

Ponad dwa miliony piosenek ,i to bez reklam!

Prime Music pozwala słuchać 2 miliony utworów bez reklam i Uzyskaj dostęp na żądanie, wyjątkowej biblioteki Amazon Music Unlimited (8 $ / miesiąc) rozszerza bibliotekę do 60 milionów utworów i pozwala je pobrać do słuchania w trybie offline na dowolnym urządzeniu. 

Prime Reading

Członkowie Prime mogą wybrać do 10 tytułów jednocześnie z ponad 1000 opcji. Tytuł będzie dostępny do czytania na każdym z urządzeń za pośrednictwem aplikacji Kindle, a niektóre książki są również z narracją Audible. 

Członkowie Prime czytają ZA DARMO!

Uzyskaj bezpłatny, wczesny dostęp do jednej książki Kindle z wybranych przez redaktorów każdego miesiąca lub kup wersję w twardej oprawie za $10 lub mniej. Dostępne gatunki obejmują współczesną fikcję, thriller, science fiction i pamiętnik.

Darmowe gry i nagrody dzięki Prime Gaming

Usługa, wcześniej znana jako Twitch Prime, abonenci Amazon Prime otrzymują. bezpłatną subskrypcję kanału Twitch co miesiąc , darmowe gry, darmowe dodatki do gier, przedmioty w grze, ekskluzywną odznakę czatu Prime.i wiele więcej dzięki usłudze Prime Gaming.

Amazon FreeTime Unlimited

FreeTime Unlimited oferuje nieograniczony dostęp do 13.000 książek dla dzieci, filmów, programów telewizyjnych, aplikacji edukacyjnych i gier. Dla członków Prime, to $ 3 / miesiąc dla jednego dziecka lub $ 7 dla rodziny do czterech dzieci. Rodzice mogą ustawić kontrolę, takie jak limity czasu i filtry treści, i spersonalizować doświadczenia każdego profilu dziecka. Jest on dostępny na Fire Tablets (książki, filmy, aplikacje), Kindle eReaders (książki), oraz telefony i tablety z systemem Android (książki, filmy).

Rozbudzaj kulinarną kreatywność

Nic tak nie uszczęśliwia bliskich, jak wspólny, domowy posiłek. Teraz jest świetny moment, aby odświeżyć swój kulinarny repertuar i wypróbować nowe przepisy na rodzinie lub współlokatorach, pobierając kilka nowych książek kucharskich. W ofercie Prime Reading znajduje się ponad 1000 książek i czasopism, które członkowie Prime mogą czytać za darmo. Przeglądaj książki kucharskie w kategorii "Gotowanie, żywność i wino" lub zapoznaj się z najnowszą ofertą najlepszych magazynów o tematyce kulinarnej, które pomogą Ci odkryć nowe ulubione przepisy.

Dzieci mają swoją zabawę

Do swojego konta Prime możesz dodać nawet cztery profile dzieci i spersonalizować doświadczenia każdego z nich, wybierając treści, które mogą oglądać? Możesz także wyznaczać cele edukacyjne i limity czasowe, a dzieci mogą mieć dostęp do treści cyfrowych, które udostępniasz na ich urządzeniach. Dowiedz się, jak udostępniać swoje korzyści tutaj, a następnie zapewnij swoim dzieciom rozrywkę, dając im dostęp do ogromnego wyboru tytułów przyjaznych dzieciom w usłudze Prime Video, książek elektronicznych w usłudze Prime Reading i bezpłatnych gier w usłudze Twitch Prime.

Komentarz

Dzięki Amazon Prime Entetenemd mamy dostęp do multum korzyści , którym będziemy mogli delektować się spokojnymi wieczorami , uczyć się nowych przepisów kulinarnych , słychać swoje ulubione piosenki ,bądź słuchać  audiobooka  stojąc w korku w czasie jechania do pracy. Nasze pociech nie zostały pominięte i mają szereg dogonię w strefie Amazon Kids + , a więc nie zwlekaj i zostań członkiem już dziś ! możesz za darmo wypróbować Amazon Prime przez 30 dni.